Матеріально – технічне забезпечення закладу

Дата: 18 жовтня 2019 о 10:25, Оновлено 27 квітня 2021 о 07:20
Автор: БУЖАК С. М.

Моя школа | Центр развития ребенка

Для реалізації навчально – виховного процесу в школі наявні 4 класних кімнати та 14 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, бібліотека, їдальня на 90 посадочних місць, майстерня з трудового навчання, центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле, баскетбольний майданчик.

Для навчання учнів початкової школи використовується 4 класних кімнати, 14 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

-  кабінет української мови та літератури;

- кабінет зарубіжної літератури;

-  кабінет математики;

- кабінет іноземної мови;

- кабінет історії та правознавства

- кабінет географії;

- кабінет біології;

- кабінет фізики;

- кабінет хімії;

- кабінет інформатики;

- кабінет музичного мистецтва

- кабінет ЗВ

- кабунет технологій

- кабінет українознавства.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога організатора,  приміщення технічного персоналу,  роздягальню для учнів на уроках з фізичної культури, роздягальню.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, шафами у кожному навчальному кабінеті,  класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

У закладі працює  кабінет інформатики . У кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси  з ліцензованим програмним забезпеченням, комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України  та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно – затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України .

У школі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi – Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «ХатаНет»  зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, відділом освіти,  районним методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Основними напрямками діяльності закладу в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіа теки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу та затвердженні Постановою Головного державного санітарного лікаря України , в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури.

Забезпечення учнів підручниками складає 95%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є  внутрішній туалет. Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, вручну підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.