Профорієнтаційна зустріч учнів з педагогами Сокирянського ВПУ

Date: 6 квітня 2023 о 14:18

В ОЗ "Михалківський ліцей" змістовною та пізнавальною була профорієнтаційна зустріч учнів з педагогами Сокирянського ВПУ. Щоб діти могли свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності та дізнатися якомога більше інформації про світ робітничих професій, 4 квітня фахівці цього навчального закладу провели захід з учнями 9 та 11 класів нашого ліцею.

Під час заходу було наголошено , що незабаром кожен із учнів повинен буде вирішити дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини.

Також учні дізналися, що для, аби свідомо обрати професію, необхідно ознайомитися з інформацією про актуальні професії на ринку праці, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної про­фесії. Таких професій, зокрема, навчають в Сокирянському вищому професійному училищі: «Тракторист-машиніст с/г (л/г) виробництва», « Водій автотранспортних засобів », «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», « Електрогазозварник», «Водій автотранспортних засобів », «Кухар», «Кондитер», «Офісний службовець (бухгалтерія)», «Адміністратор». Також тут готують фахівців перед вищої освіти освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» зі спеціальностей «Агроінженерія» та «Харчові технології».

Учні отримали детальну інформацію про актуальність цих професій, можливості навчання в училищі, перспективи після закінчення, стипендіальним забезпеченням, умовами проживання в гуртожитку. Школярам запропонували пройти тестування на визначення типу рекомендованої професійної діяльності. Дякуємо за цікаву профорієнтаційну зустріч.