Атестація 2023

Date: 27 березня 2023 о 10:38
142 view

17 березня 2023 року  у ОЗ «Михалківський  ліцей пройшло засідання атестаційної комісії  I рівня .

Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. А ще атестація – це свято великої , щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Цього року атестація пройшла під гаслом «Немає щасливішої олі, коли людина з твоїх рук, учителю, йде у світ.». Атестацію проходили 13 педагогів ліцею, які презентували свою роботу, свої успіхи за останні 5 років.

Згідно рішень атестаційної комісії нашого закладу:

відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»

• Мельничук Галина Миколаївна  вчитель хімії та трудового навчання  ОЗ «Михалківський ліцей».

Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст» та раніше присвоєному 11 тарифному розряду

• Грамчук Наталія Іванівна – асистент вчителя ОЗ «Михалківський ліцей»;
  • Чижевська Тамара Михайлівна – вихователь ОЗ «Михалківський ліцей».

Присвоїно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

• Калабалик Сергію Сергійовичу – вчителю історії, правознавства та громадянської освіти Кулішівської гімназії філії  ОЗ «Михалківський ліцей»;

Присвоїно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

• Калабалик Антоніні Вікторівні – вихователю, педагогу організатору Кулішівської гімназії філії  ОЗ «Михалківський ліцей»;

Встановлено 11 тарифний розряд:

• Марчук Орисі Анатоліївні – асистенту вихавателя Кулішівської гімназії філії  ОЗ «Михалківський ліцей»;

Встановлено 12 тарифний розряд:

• Калабалик Сергію Сергійовичу – керівнику  гуртка  Кулішівської гімназії філії  ОЗ «Михалківський ліцей»;

• Жуку Юрію Івановичу- заступнику завідувача філії Вітрянської гімназії     ОЗ «Михалківський ліцей»  вчитель фізкультури та трудового навчання;
  • Романюк Юлії Василівні – вчителю української мови та літератури    ОЗ «Михалківський ліцей»;
  • Вишиваній Тетяні Василівні – вчителю української мови та літератури    ОЗ «Михалківський ліцей»;
  • Гапчук Людмилі Павлівні– вчителю української мови та літератури    ОЗ «Михалківський ліцей»;
  • Нараєвській Ганні Павлівні – вчителю початкових класів ОЗ «Михалківський ліцей»;
  • Соломко Олександрі Миколаївні – вчителю початкових класів ОЗ «Михалківський ліцей»

Також порушувати клопотання перед атестаційною комісією  ІІ рівня про

підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший вчитель»

• Петрюк Людмилі Борисівні – вчителю математики та  географії Вітрянської гімназії філії  ОЗ «Михалківський ліцей».

Успішне завершення атестації для педагогічних працівників ліцею засвідчило їх високий професіоналізм.

Бажаємо натхнення для подальшого професійного зростання.