МАН

Date: 26 лютого 2023 о 19:00

Відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів БМАНУМ.
У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт брали участь здобувачі освіти ОЗ «Михалківський ліцей»
Мельничук Анастасія з темою роботи «Хімічний та радіаційний аналіз грунтів Дністровського району Чернівецької області» керівник Мельничук Г.М.;
Мидриган Віолетта з темою роботи "Етична та мистецька проблематика в романтичній поемі Джорджа Байрона “Мазепа”", керівник Гуйчук Л.М.
 Жук Максим з темою роботи "Спостереження за гніздуванням ластівки сільської", керівник Жук Л.В.
Цьогоріч конкурс проходив за новими умовами та форматом. Члени журі відзначили актуальність наукової тематики науково-дослідницьких робіт і належний рівень їх представлення під час захисту.
Здобувачі освіти представили на конкурс цікаві експериментальні дослідження, роботи проблемно-пошукового характеру з власними шляхами їх вирішення, здійснювали свої дослідження на місцевому матеріалі.
Конкурс-захист ще раз підтверджує, що основними його завданнями є: реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, раннє виявлення навичок дослідницької роботи, залучення науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти до активної роботи щодо формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя – майбутньої інтелектуальної еліти України.
Вітаємо усіх учасників конкурсу і переможця Мельничук Анастасію Сергіївну (керівник Мельничук Г.М.) із заслуженим ІІІ місцем.