Всесвітній день туризму

Date: 28 вересня 2020 о 07:15

27 вересня – Всесвітній день туризму (World Tourism Day)

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. Свято туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Сьогодні святкувати й веселитися можуть усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.

Свято відзначають в більшості країн світу вже понад З0 років. У цей день проходять зльоти туристів, святкові заходи і фестивалі, присвячені туризму і туристичному бізнесу.

Гарні туристичні традиції склалися в Михалківському ліцеї. Уже багато років члени туристичних та краєзнавчих гуртків , якими керує досвідчений учитель-методист Соломко О.Ф., беруть активну участь у змаганнях з ТПТ, різноманітних туристичних зльотах, змаганнях "Патріот" та "Призи святого Миколая", випробуваннях з спортивного орієнтування

"Підсніжник", "Пролісок", "Парки Буковини", де вдало виступають і займають призові місця. Не відстають від активних туристів минулих років і цьогорічні гуртківці. Тож щиросердно вітаємо всіх причетних з Міжнародним днем туриста і бажаємо приємних емоцій та легких доріг.